Jysk - gazetki promocyjne Zawiercie(śląskie pow. zawierciański)

Ocena sieci
3.1 (18 głosów)
O sieci Jysk
Grupa Jysk jest międzynarodową siecią handlową, która w swoim haśle głosi, że sprzedaje "wszystko dla domu". Firma w dalszym ciągu jest własnością założyciela, czyli Larsa Larsena znanego w całej Danii z tego, że jest najlepszym sprzedawcą z "wyjątkową ofertą". Jysk została założona w 1979 roku. Wtedy to Larsen otworzył pierwszy sklep pod tym szyldem w Arhus - drugim co do wielkości mieście Danii. Sklep ten nadal istnieje, co warto wspomnieć. Larsen ambicje miał ogromne, jednak nawet on nie był w stanie przewidzieć, że jego firma rozwinie się w tak szybkim tempie. Właściciel z powodzeniem otworzył kilka kolejnych sklepów Jysk Sengetøjslager. Była to oryginalna nazwa sklepu aż do roku 2001. Sklepy te zostały otwarte w Danii, a w roku 1984 Jysk pojawiło się również na innym rynku - Niemieckim. Był to pierwszy sklep założony poza granicami kraju jego twórcy. Aktualnie grupa Jysk to 2500 sklepów. Znajdują się na terenie całego świata, a początkowa ekspansja w Europie szybko rozwinęła się na pozostałe kontynenty. Dzięki temu szyldy Jysk wiszą w pięćdziesięciu różnych krajach, w tym w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Republice Czeskiej, w Holandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Kanadzie, Islandii, na Węgrzech, na Słowacji, na Grenlandii i Wyspach Owczych, w Kosowie, Estonii, Litwie, Łotwie, na Ukrainie, w Kazachstanie, Bułgarii, Francji, Rumunii, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, w Hiszpanii, we Włoszech, Chinach, Armenii, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Indonezji, Grecji, Singapurze, Czarnogórze, w Belgii, Kuwejcie, Dubaju, Mołdawii, Tadżykistanie, Białorusi, Gruzji. Portugalii, Malcie, Wietnamie i Albanii. Roczny obrót całej grupy oscyluje w granicach 3,36 miliardów euro. Sam wzrost jest stały i nieustannie podlega kontrolowaniu, a firma zatrudnia 22 000 pracowników. Słowo "Jysk" od zawsze było celowo używane w nazwie grupy. Pochodzi z języka duńskiego i oznacza coś lub kogoś z Półwyspu Jutlandzkiego. Często jest kojarzone ze skromnością, uczciwością i dokładnością. Są to trzy wartości, które Larsen od zawsze chciał identyfikować z Jysk. To te wartości bowiem oznaczały wiarygodność i solidność firmy. W Polsce Jysk jest obecny od 2000 roku. Na terenie kraju znajduje się obecnie 200 sklepów, w których rocznie zakupy robi 1,5 miliona Polaków. Sama sieć dynamicznie się rozwija, a każdego roku otwierane jest kolejne kilkanaście nowych placówek. Forma zajmuje się również sprzedażą on-line. W Polsce w firmie Jysk zatrudnionych jest ponad 2 000 osób
Opinie o sieci Jysk
Default avatar
  • ...
  • 26/06/2016
Witam serdecznie . Ponieważ nie znalazłam odpowiedniej rubryki ,postanowiłam w tym miejscu podziękować za fachową i bardzo uprzejmą obsługę waszego pracownika Pana Mateusza (Pan z bródką) Jest to osoba kompetentna i bardzo uprzejma na miarę Europejską . Z ogromnym zaangażowaniem , z uroczym uśmiechem i dobrą radą pomagał nam wybrać odpowiedni towar ( kredens pokojowy i regał na książki) przy czym nie było na stanie owego kredensu , Pan Mateusz aby nie stracić klientów , załatwił z Raciborza . Gratuluję tak wspaniałego pracownika . Mam nadzieję że zostanie On zauważony przez kierownictwo Jysk . Takich ludzi należy nagradzać ponieważ przy takich pracownikach zakupy są przyjemnością . Pozdrawiam . Halina Damek Dordrecht Holandia .
Default avatar
  • ...
  • 19/06/2016
kupiłem szafę którą oglądałem na sklepie a dostałem całkiem inną w kartonie a obsługa jest ślepa nie dość że w okularach pokazywałem jej palcem ta obsługa nadaje się do zamiatania ulic i tak by te ulice były brudne . nie polecam jebać ten sklep.
Default avatar
  • ...
  • 15/03/2016
Jestem wściekła od kiedy nie sprzedaje się towaru który fizycznie widze na ekspozycji!!!
Default avatar
  • ...
  • 03/12/2015
opinia chyba nie jest najlepsza- bo jak widzę a obserwuję promocje to towar jest najpierw podwindowany a poetm obniżony i jest drożej niż przed promocją . Obserwowałam na przykładzie szafy którą chciałam sobie kupić przez półtora roku i wyszło jak można zrobić promocje. To tylko patrzłam na szafe a teraz poddam sobie inny towar.
Default avatar
  • ...
  • 28/11/2014
Zamówiłem materac za 3tysiące 3 tygodnie temu, zero odzewu, zero kontaktu, telefony są odrzucane, brak poszanowania dla klienta, oczywiście za zakup podziękowałem.
Najbliższe sklepy sieci Jysk