Polecane

Nav
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 5 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 4 dni
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
jula
Julado końca 3 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 10 dni
jysk
Jyskdo końca 12 dni
media expert
Media Expertdo końca 12 dni
blu
BLUdo końca 100 dni
bonprix
BonPrixdo końca 156 dni
norauto
Norautodo końca 19 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 44 dni
e.leclerc
E.Leclercdo końca 17 dni
Nav

Jysk - gazetki promocyjne Wałbrzych(dolnośląskie pow. wałbrzych)

Ocena sieci
3.1 (18 głosów)
O sieci Jysk
Grupa Jysk jest międzynarodową siecią handlową, która w swoim haśle głosi, że sprzedaje "wszystko dla domu". Firma w dalszym ciągu jest własnością założyciela, czyli Larsa Larsena znanego w całej Danii z tego, że jest najlepszym sprzedawcą z "wyjątkową ofertą". Jysk została założona w 1979 roku. Wtedy to Larsen otworzył pierwszy sklep pod tym szyldem w Arhus - drugim co do wielkości mieście Danii. Sklep ten nadal istnieje, co warto wspomnieć. Larsen ambicje miał ogromne, jednak nawet on nie był w stanie przewidzieć, że jego firma rozwinie się w tak szybkim tempie. Właściciel z powodzeniem otworzył kilka kolejnych sklepów Jysk Sengetøjslager. Była to oryginalna nazwa sklepu aż do roku 2001. Sklepy te zostały otwarte w Danii, a w roku 1984 Jysk pojawiło się również na innym rynku - Niemieckim. Był to pierwszy sklep założony poza granicami kraju jego twórcy. Aktualnie grupa Jysk to 2500 sklepów. Znajdują się na terenie całego świata, a początkowa ekspansja w Europie szybko rozwinęła się na pozostałe kontynenty. Dzięki temu szyldy Jysk wiszą w pięćdziesięciu różnych krajach, w tym w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Republice Czeskiej, w Holandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Kanadzie, Islandii, na Węgrzech, na Słowacji, na Grenlandii i Wyspach Owczych, w Kosowie, Estonii, Litwie, Łotwie, na Ukrainie, w Kazachstanie, Bułgarii, Francji, Rumunii, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, w Hiszpanii, we Włoszech, Chinach, Armenii, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Indonezji, Grecji, Singapurze, Czarnogórze, w Belgii, Kuwejcie, Dubaju, Mołdawii, Tadżykistanie, Białorusi, Gruzji. Portugalii, Malcie, Wietnamie i Albanii. Roczny obrót całej grupy oscyluje w granicach 3,36 miliardów euro. Sam wzrost jest stały i nieustannie podlega kontrolowaniu, a firma zatrudnia 22 000 pracowników. Słowo "Jysk" od zawsze było celowo używane w nazwie grupy. Pochodzi z języka duńskiego i oznacza coś lub kogoś z Półwyspu Jutlandzkiego. Często jest kojarzone ze skromnością, uczciwością i dokładnością. Są to trzy wartości, które Larsen od zawsze chciał identyfikować z Jysk. To te wartości bowiem oznaczały wiarygodność i solidność firmy. W Polsce Jysk jest obecny od 2000 roku. Na terenie kraju znajduje się obecnie 200 sklepów, w których rocznie zakupy robi 1,5 miliona Polaków. Sama sieć dynamicznie się rozwija, a każdego roku otwierane jest kolejne kilkanaście nowych placówek. Forma zajmuje się również sprzedażą on-line. W Polsce w firmie Jysk zatrudnionych jest ponad 2 000 osób
Opinie o sieci Jysk
Default avatar
  • ...
  • 26/06/2016
Witam serdecznie . Ponieważ nie znalazłam odpowiedniej rubryki ,postanowiłam w tym miejscu podziękować za fachową i bardzo uprzejmą obsługę waszego pracownika Pana Mateusza (Pan z bródką) Jest to osoba kompetentna i bardzo uprzejma na miarę Europejską . Z ogromnym zaangażowaniem , z uroczym uśmiechem i dobrą radą pomagał nam wybrać odpowiedni towar ( kredens pokojowy i regał na książki) przy czym nie było na stanie owego kredensu , Pan Mateusz aby nie stracić klientów , załatwił z Raciborza . Gratuluję tak wspaniałego pracownika . Mam nadzieję że zostanie On zauważony przez kierownictwo Jysk . Takich ludzi należy nagradzać ponieważ przy takich pracownikach zakupy są przyjemnością . Pozdrawiam . Halina Damek Dordrecht Holandia .
Default avatar
  • ...
  • 19/06/2016
kupiłem szafę którą oglądałem na sklepie a dostałem całkiem inną w kartonie a obsługa jest ślepa nie dość że w okularach pokazywałem jej palcem ta obsługa nadaje się do zamiatania ulic i tak by te ulice były brudne . nie polecam jebać ten sklep.
Default avatar
  • ...
  • 15/03/2016
Jestem wściekła od kiedy nie sprzedaje się towaru który fizycznie widze na ekspozycji!!!
Default avatar
  • ...
  • 03/12/2015
opinia chyba nie jest najlepsza- bo jak widzę a obserwuję promocje to towar jest najpierw podwindowany a poetm obniżony i jest drożej niż przed promocją . Obserwowałam na przykładzie szafy którą chciałam sobie kupić przez półtora roku i wyszło jak można zrobić promocje. To tylko patrzłam na szafe a teraz poddam sobie inny towar.
Default avatar
  • ...
  • 28/11/2014
Zamówiłem materac za 3tysiące 3 tygodnie temu, zero odzewu, zero kontaktu, telefony są odrzucane, brak poszanowania dla klienta, oczywiście za zakup podziękowałem.
Najbliższe sklepy sieci Jysk
Jysk znajdziesz w tych centrach handlowych